O nás


Pár slov o našej firme.


Plánovanie, realizácia a montáž sklenených sprchovacích kútov, sklenených stien, sklenených dverí a ďalších produktov zo skla


V našej firme INTERIERSKLO, s.r.o. sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného odborného poradenstva, cez zabezpečenie montáží, až po rýchle vybavenie prípadných reklamácií.
Prostredníctvom nášho Live chat-u sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú.


Neodmysliteľným prvkom modernej bytovej architektúry je sklo a výrobky zo skla, ktoré rôznym spôsobom dávajú možnosť jeho umiestneniu. Naša firma navrhuje a realizuje atypické sprchové kúty, sprchové zásteny, sklenené dvere, sklenené priečky, a sklenené steny, tak ako aj sklenené zábradlia , kuchynské zásteny a sklenené prístrešky. Ich základným materiálom je bezpečnostné kalené sklo v rôznych veľkostiach a formách, podľa predstáv našich zákazníkov.
Skúste nám prezradiť Vašu predstavu a my Vám ju zrealizujeme! 

Nami poskytované moderné riešenia sa podieľajú na realizácii požiadaviek dnešnej modernej doby. Snažíme sa prispôsobiť všetky naše produkty individuálnym prianiam a požiadavkám každého zákazníka, vrátane architektov aj projektantov. 

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorácií skiel a sklenených produktov. Sklenené povrchy sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Všetky naše sklenené produkty sa dajú dekorovať týmto spôsobom, tak sklenené dvere, sklenené steny, sklenené sprchové kúty na mieru, ako aj sklenené kuchynské zásteny a sklenené schody. Samozrejmosťou je, že i pri sklenených zábradliach a sklenených prístreškoch sa dá zvoliť takáto forma dekorovania skiel.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na Vami zvolený produkt.  

 

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme