Naše služby

Naše služby

Poznáte tú frustrujúcu situáciu, keď rôzni odborníci ukazujú prstom na druhých, keď sa vyskytne nejaká chyba, nedorozumenie, časový sklz? Tomuto je možné vyhnúť sa našimi službami, ktorými sú:

Bezplatná cenová ponuka

Nápady a uskutočnenie Vašich plánov môžete zvažovať až vtedy, keď poznáte presné ceny jednotlivých produktov. Tomuto slúži detailne vypracovaná cenová ponuka, ktorú u nás dostanete do 48 hodín.

Vizualizácia

Neviete si predstaviť vybranú farbu, fototlač u Vás doma? Máme riešenie! Pripravíme pre Vás vizualizáciu miestnosti, kde bude produkt uložený. Na základe vizualizácie sa môžete rozhodnúť, či si želáte zmeny, prípadne úpravu rozmerov a pod. Následne nám vizualizáciu odúhlasíte.

Kompletné poradenstvo

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a odborne zaškoleným personálom Vám dokážeme poradiť, ako prispôsobiť, pripraviť priestory na montáž sklenených prvkov, aby čo najlepšie zapadli do Vašich priestorov.

Doručenie, doprava

Samozrejmosťou u nás je doručenie dôkladne zabalených produktov na Vami určené miesto a prípadne aj vynesenie na Vami určené poschodie. (Doprava zdarma sa nevztahuje na produkty z cenového kalkulátora.)

Odborná montáž

Mať kvalitné sklenené produkty nestačí. Odborná montáž sklenených prvkov je rovnako dôležitá ako je kvalita výrobku. Montáž našich výrobkov má predpísaný postup, ktorý je odskúšaný a ktorý sa musí dodržať. Zverte montáž do našich rúk a postaráme sa o bezproblémový priebeh.

Údržba, servis, záruka

Nakoľko hlavným cieľom našej firmy je vybudovanie dlhodobej spolupráce s každým zákazníkom, chceme, aby boli nadmieru spokojní aj so servisom. Môžete sa spoľahnúť na kvalitný záručný aj pozáručný servis, ktorý je riešený vždy promptne.