O interiérovom skle

Lacobel – farebné sklá

Navrhujte s lakovaným dekoračným sklom Lacobel v odvážnych a nápadných farbách, ktorého jedna strana je zafarbená sýtou organickou farbou – poskytujúc očarujúci optický zážitok. Žiarivým, silne odrážajúcimi farbami môžete zvýrazniť hociktorú miestnosť.

Lacobely vyrábajú vo veľkom množstve a počas spracovania ho režú na mieru, a preto je ideálny pre malé aj veľké projekty. Realizujte si svoju predstavu ešte atraktívnejšie na dekoratívnych plochách, dverách, stenách, deliacich stenách a ešte na mnoho iných miestach pomocou používania sýtych, bohatých farieb.
Odhaľte všetky možnosti, ktorými môže Lacobel prispieť k vašim plánom!

TIMELESS sklo

Sklo SGG TIMELESS je určené pre použitie v sprche

Možnosť použitia špeciálneho skla s ochranou proti korózii a vodnému kameňu, prípadne mliečneho skla pre zníženie priehľadnosti.
Taktiež možnosť oživiť svoju kúpeľnu digitálnou potlačou priamo na sklo.

Keď nový sprchový kút, tak so sklenenou zástenou. Keď zástenu, tak z kvalitného sklaurčeného priamo do sprchových kútov. Keď kvalitné sklo, tak sklo známe ako SGG TIMELESS® – transparentné sklo pre sprchové zásteny a jednoduchú údržbu.

SGG TIMELESS® je špeciálny, takmer neviditeľný povlak nanesený na čírom skle SGG PLANICLEAR. S GG TIMELESS®, preto zaručuje vysokú transparentnosť a neutrálny vzhľad. Neskresľuje vnímanie farieb, a to bez ohľadu na hrúbku skla. Antikorózny účinok pre zachovanie transparentnosti ručí za vysoko atraktívny lesk, pretože vďaka tomuto účinku sklo nestráca farbu.

Voda na tomto povlaku steká rýchlejšie, čo obmedzuje usadzovanie vodného kameňa. SGG TIMELESS® umožňuje omnoho ľahšie čistenie. Stačí jemná tkanina, voda a stierka. Neodporúčané sú akékoľvek abrazívne čistiace prostriedky, či abrazívne nástroje. SGG TIMELESS® sa vyrába magnetronovým nanášaním povlaku oxidov kovov. Táto úprava je trvanlivá a bez problémov vydrží všetky druhy priemyselného spracovania.

Ku spracovaniu vo výrobe je vhodné spomenúť, že SGG TIMELESS® je výrobok určený na kalenie, ktoré je nevyhnutné k dosiahnutiu finálnych vlastností skla. Ide o sklo s povrchovou úpravou na jednej strane, ktoré sa používa pri sklenených sprchových kútoch.

Lepené bezpečnostné sklo

-obohaťte si svoje predstavy farbami, bezpečnosťou a zvukovou izoláciou
Lepené bezpečnostné sklo spoločnosti Interiersklo Vám pomáha v tom, aby ste si vytvorili jedinečne krásne bytové a obchodné priestory, pričom prostredníctvom bezpečnostnej a zvukovo-izolačnej funkcie zvyšujete výkonnosť Vášho skla. Charakteristický design a výkonnosť dosiahnu tak, že dve alebo viac sklenených tabúľ zlepia trvácnou plastovou fóliou. Používajú sa rôzne medzivrstvy, aby sa dosiahol požadovaný efekt, počnúc od zabránenia preniknutiu predmetov narážajúcich do skla až po zvukovú izoláciu.

Farbené, lepené bezpečnostné sklá firmy Interiersklo vytvárajú prostredníctvom medzivrstvy, ktorá má rozdielne farby, aby sa tým umožnilo široké využitie alebo hoci iba zvýraznenie jednej farby. Prehliadnite si nižšie náš výber farieb lepeného skla alebo si vytvorte individuálne farebné kombinácie s hociktorými farbami dúhy.

Ultračíre sklo s nízkym obsahom železa

Lesklá, krištáľová priehľadnosť ultračíreho skla s nízkym obsahom železa je ideálnou voľbou v prípade, keď je dôležitá neutrálnosť farby a maximálne čistá priehľadnosť. Je vhodné na použitie do dverí, vstupných hál, vitrín, deliacich stien, zábradlí alebo iných dekoračných aplikácií. Pre ultračíre sklo je charakteristická vysoká priepustnosť svetla, nemá zelený nádych, ktorý je typický pri tradičnom základnom skle a je viditeľný najmä na hranách.

Pri používaní ultračíreho skla pre účely lepeného skla si toto sklo skutočne zaslúži svoje meno! Ultračíre sklo obohatí silu a bezpečnosť lepeného skla bez skreslenia, elegantným pohľadom poskytujúc jedinečný výkon.

Ultračíre sklo s nízkym obsahom železa

Lesklá, krištáľová priehľadnosť ultračíreho skla s nízkym obsahom  železa je ideálnou voľbou v prípade, keď je dôležitá neutrálnosť farby a maximálne čistá priehľadnosť. Je vhodné na použitie do dverí, vstupných hál, vitrín, deliacich stien, zábradlí alebo iných dekoračných aplikácií. Pre ultračíre sklo je charakteristická vysoká priepustnosť svetla, nemá zelený nádych, ktorý je typický pri tradičnom základnom skle a je viditeľný najmä na hranách.

Pri používaní ultračíreho skla pre účely lepeného skla si toto sklo skutočne zaslúži svoje meno! Ultračíre sklo obohatí silu a bezpečnosť lepeného skla bez skreslenia, elegantným pohľadom poskytujúc jedinečný výkon.

Satin White mliečne sklo

Satin White je unikátna rada produktov z leptaného skla, ktorá poskytuje prekvapujúcu a výnimočnú kombináciu elegancie. Produkty Satin White spoločnosti Interiersklo vyrábané špeciálnou metódou leptania majú dokonale hladký povrch, ktorý rozptyľuje svetlo, vyvolávajúc pocit, akoby žiarilo zvnútra.

Po namontovaní sklo Satin White si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Povrch s extra hladkou úpravou mimoriadne odoláva fľakom a odtlačkom prstov a jeho čistenie je neobyčajne ľahké. Môžete si byť istý, že Satin White aj plynutím času si zachová svoju eleganciu a ľahkú údržbu.

S produktmi Satin White o si môžete vytvoriť deliace steny, chodby, sklenené dvere, sprchovacie kúty, nábytok- podľa vlastného želania. Zažite pružnosť navrhovania – to je Satin White!

Katalógy

Svet interiérových skiel
Jedinečné sprchové systémy
Katalóg INTERIERSKLO