O nás

Plánovanie, realizácia a montáž sklenených sprchovacích kútov, sklenených stien, sklenených dverí

...a ďalších produktov zo skla

V našej firme INTERIERSKLO, s.r.o. sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného odborného poradenstva, cez zabezpečenie montáží, až po rýchle vybavenie prípadných reklamácií.

Prostredníctvom nášho Live chat-u sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú.

Neodmysliteľným prvkom modernej bytovej architektúry je sklo a výrobky zo skla, ktoré rôznym spôsobom dávajú možnosť jeho umiestneniu. Naša firma navrhuje a realizuje atypické sprchové kútysprchové zástenysklenené dveresklenené priečky, a sklenené steny, tak ako aj sklenené zábradlia , kuchynské zásteny a sklenené prístrešky. Ich základným materiálom je bezpečnostné kalené sklo v rôznych veľkostiach a formách, podľa predstáv našich zákazníkov.

Skúste nám prezradiť Vašu predstavu a my Vám ju zrealizujeme!

Nami poskytované moderné riešenia sa podieľajú na realizácii požiadaviek dnešnej modernej doby. Snažíme sa prispôsobiť všetky naše produkty individuálnym prianiam a požiadavkám každého zákazníka, vrátane architektov aj projektantov.

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorácií skiel a sklenených produktov. Sklenené povrchy sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Všetky naše sklenené produkty sa dajú dekorovať týmto spôsobom, tak sklenené dvere, sklenené steny, sklenené sprchové kúty na mieru, ako aj sklenené kuchynské zásteny a sklenené schody. Samozrejmosťou je, že i pri sklenených zábradliach a sklenených prístreškoch sa dá zvoliť takáto forma dekorovania skiel.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na Vami zvolený produkt.