Kariéra

4-dňový pracovný týždeň

Kariéra

Montážny pracovník

Ty budeš našim ďalším kolegom v tíme? Na tejto stránke nájdeš všetky informácie o tejto pozícii a tiež výhody, prečo sa pripojiť práve k nám!

Tvoja úloha: V INTERIERSKLE budeš montovať a realizovať sklenené produkty na mieru.

Zhrnutie

Keď sa zaujímaš o pozíciu montážny pracovník, nájdeš tu nasledovné informácie:

 • Koho hľadáme na túto pozíciu?
 • Naše požiadavky.
 • Ukážka fotiek a videí, ako montujeme.
 • Aké benefity môžeš mať, keď sa pridáš do nášho tímu.
 • Ako sa prihlásiť na pozíciu montážny pracovník? (vyplnenie kontaktného formulára)

Koho hľadáme na túto pozíciu?

(odborné vzdelávanie, prax a osobnostné predpoklady a zručnosti)

Naše požiadavky

 • Prax minimálne 3 roky v oblasti montážneho stavebného materiálu.
 • Vzdelávanie súvisiace s touto oblasťou – stolár, sklenár, elektrotechnik, tesár, nábytkár, vodoinštalatér, zámočník, oknár, domáci kutil....
 • Osoba mysliaca pozitívne – s pozitívnym prístupom ku zdokonalovaniu sa učeniu novým trendom.
 • Zodpovednosť za svoju prácu – a zodpovedný prístup k náprave a hľadaniu riešenia. Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby aj my, preto hľadáme ľudí ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustit, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
 • Príjemná prozákaznícka komunikácia.

Takto sa montujú sklenené produkty

Ukážka fotiek a videí, ako montujeme

Montáž
Montáž
Montáž
Montáž

Čo bude tvoja každodenná pracovná náplň ako montážny pracovník?

Ráno o 7:00 hod sa začína predpríprava potrebná na montovanie sklenených produktov v ten deň

Znamená, že potrebné kovania, sklo a další potrebný materiál a dokumenty sa skontrolujú, pripravia a naložia do auta. Následne začína montáž na jednotlivých miestach realizácie, na 99 % v BA a TT kraji. Zhruba 85 % realizujeme fyzickým osobám (rodinné domy+byty). V montážnom tíme sú dve osoby.

Vstupná montáž prebieha naledovne: zoznámenie sa so zákazníkom a vstup do priestoru.

Znamená to, že montážnik sa zoznámi so zákazníkom a vstúpi do priestoru tak, aby sa nezašpinil priestor. Zároveň si pripraví potrebné komponenty a nástroje na začatie montáže.

Každá montáž si vyžaduje oboznámiť sa s požiadavkami objednávateľa a dokumentáciou vrátane protokolu.

Samotná montáž trvá väčšinou 2,5 až 3,5 hod., v závislosti od daného produktu. Treba klásť veľký dôraz na ochranu pred poškodením interiéru a zanechať priestor ešte čistejšie ako pred montážou. Spokojnosť zákazníka ja naša priorita, a vždy sa snažíme viac dať, ako zákazník očakáva. Na záver montáže je potrebné vysvetliť zákaznikovi funkčnosť produktu a dať podpísať potrebnú dokumentáciu.

Po ukončení všetkých montáží sa technici vrátia do skladu, kde vyložia náradie a montážny materiál.

Zároveň odovzdajú do kancelárie potrebné dokumenty a informujú sa o priebehu nasledujúceho montážneho dňa. Raz týždenne (pondelok ráno) prebieha montážna porada, kde sa najprv vyhodnotí predchadzajúci týžden, pripomienky a nápady na prípadné zlepšovanie postupov a prediskutuje sa montáž aktuálneho týždna.

Aké benefity môžeš mať,
keď sa pridáš do nášho tímu?

 • 4-dňový pracovný týždeň – Pracovný týždeň je nastavený tak, aby ste mali 3 dni voľna v týždni (cez víkedny a sviatky sa nepracuje).
 • Konkurencie schopný plat – myslíme si, že šikovný montážny technik si zaslúži nadpriemernú odmenu, ktorá bude 100 % zahlásená a odvádzaná, pravidelne pripísaná na bankový účet. Základná mzda 1590 EUR brutto.
 • Kvalitné pracovné náradie – Kladieme dôraz na kvalitné pracovné náradie (BOSCH-FISCHER), pretože veríme, že kvalitnú prácu vieme vykonať len s kvalitnými nástrojmi. Zabezpečenie ochranných pracovných pomôcok a školenie BOZP je samozrejnosť.
 • Dobrá nálada – Sme firma, ktorá ma rada dobrú náladu, máme skvelý tím. Záleží nám na tom, aby si aj ty chodil do práce rád a s motiváciou, pretože náš tím ťa už čaká. V rámci firmy sa organizujú rôzne akcie, ktoré nás ešte viac zbližujú. (narodeniny, team building, večierky, spoločné strenutia aj po práci)
 • Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme vám poskytnúť vzdelanie, za ktoré musia iný draho platiť.
 • Zaškolenie do pracovnej činnosti - Nemusíš byť špecialistom v sklárskej oblasti, náš vytvorený školiaci systém ti veľmi rýchlo pomôže osvojiť si túto profesiu.

Toto sú fotky z nášho teambuildingu

A samozrejme oslávime aj narodeniny každého z našich kolegov.

Team building
Team building
Team building
Team building

Ako sa prihlásiť na pozíciu montážny pracovník?

Pridaj sa k nám

  Takto sa vieš prihlásiť:

  • 1. Krok:
   Vyplň náš krátky prihlasujúci formulár a klikni na tlačítko "Pošlem prihlášku". (nezabudni pripojiť životopis)
  • 2. Krok:
   do 48 hod. ťa budeme kontaktovať a informovať, ako si uspel v 1. kole. Ak si bol úspešný, pozveme ťa na osobný pohovor, kde budeme navzájom rozoberať pracovnú pozíciu.
  • 3. Krok:
   A po osobnom pohovore ťa budeme do 48 hod. telefonicky kontaktovať o úspešnosti.

  Top profesionálna úroveň

  Kľudne sa poobzeraj na našej webovej stránke, pozri si čo o nás hovoria vo videách naši zákazníci. Všimni si, že venujeme pozornosť dizajnu, malým detailom, a predovšetkým našej profesii. Toto isté očakávame aj od našich spoluhráčov!

  Človek je najdôležitejší

  U nás si dôležitý aj ako jednotlivec: aby si sa dobre cítil medzi nami a vo svojej práci. Preto spravíme všetko pre ideálny výkon práce, finančne ťa dobre ohodnotíme a zabezpečíme všetky nástroje na efektívnu prácu.

  Sme pozitívni a rýchli

  Nikto sa u nás nesťažuje, pretože každý vie veľmi dobre, že konanie vyrieši všetky problémy. Nikdy neviníme okolie, ale zmeníme ho tak, aby bolo dobré. A nie sme pomalí: pracujeme s otvorenou a proaktívnou mysľou.

  Neustále učenie pre každého

  My veríme v silnom duchu školení, preto Ti mesačne zabezpečíme možnosť učiť sa od majstrov a odborníkov, školenie, aby si sa v profesii mohol neustále zdokonaľovať. Toto je dobré pre teba aj pre nás, preto ti zabezpečíme čas a príležitosť.

  Mladý tím

  Všetci členovia nášho tímu sú mladí a otvorení. Celkom isto si nebudeš udierať hlavu do steny kvôli zaužívaným zvykom a zakoreneným metódam. Každý sa okamžite učí a pracuje najefektívnejším spôsobom. Aj od teba očakávame presne to isté.