Exteriér

Tieniaca technika-exteriér

Screenové rolety

Screenové rolety sú špičkovým riešením pre zabezpečenie, izoláciu a reguláciu svetla vo vašom domove. Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Použitá tkanina je špeciálne navrhnutá tak, aby odolávala vyblednutiu a poškodeniu UV žiarením, čo zaručuje, že si vaše screenové rolety zachovajú svoj dokonalý vzhľad po dlhé roky. Jedinečná sieťovina týchto screenov poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnkom a zároveň umožňuje prenikanie prirodzeného svetla, čím vytvára upokojujúcu a príjemnú atmosféru. Robustná konštrukcia systému poskytuje účinné pokrytie v oblastiach vystavených silným nárazom vetra.

Veľkou výhodou je možnosť kombinovať otváranie a zatváranie screenu so snímačmi dažďa a vetra a inteligentným systémom riadenia budovy.

Tieniaca technika-exteriér

Exteriérové žalúzie

Naše externé žalúzie predstavujú kombináciu účinnosti, funkčnosti a štýlu, ktoré prinesú Vášmu domovu nový rozmer. Tieto žalúzie, vyrobené z odolného a ľahkého hliníka, sú konštruované tak, aby odolali vonkajším vplyvom. Vysokokvalitné materiály zabezpečujú odolnosť proti korózii, vyblednutiu a poškodeniu UV žiarením, vďaka čomu si môžete výhody týchto žalúzií užívať dlhší čas.

Externé žalúzie umožňujú presne nastaviť množstvo svetla, ktoré preniká do vašich priestorov. Taktiež si môžete vybrať medzi manuálnym ovládaním a modernými automatizovanými systémami pre pohodlné ovládanie. Žalúzie pomáhajú znižovať spotrebu energie a prispievajú k udržateľnosti prostredia tým, že znižujú potrebu kúrenia a chladenia.

Tieniaca technika-exteriér

Výsuvné markízy

Markízy ponúkajú vynikajúce riešenia pre ochranu pred slnkom a dažďom, pričom zároveň pridáva elegantný a štýlový prvok do vášho exteriéru. Naše markízy sú návrhovo precízne a konštruované s ohľadom na najvyššiu kvalitu, čím zabezpečujú optimálne výsledky a spokojnosť našich zákazníkov.

Naša kolekcia Markíz ponúka širokú škálu štýlov, textúr a farieb, ktoré vyhovujú akýmkoľvek estetickým preferenciám. Okrem ochranných vlastností ponúkajú naše markízy vynikajúcu redukciu tepla a oslnenia. Účinným odfiltrovaním ostrého slnečného žiarenia markízy vytvárajú príjemnejšie prostredie na prácu, odpočinok alebo zábavu.Naše markízy sú ľahko ovládateľné pomocou manuálnych ovládačov alebo môžu byť automatizované, čo zabezpečuje pohodlie a jednoduchosť pri ich používaní

Tieniaca technika-exteriér

Posuvná tieniaca technika

Systém bočných posuvných krytov sa skladá z ľahkých extrudovaných hliníkových rámov, ktoré sa vďaka svojej nízkej hmotnosti ľahko zasúvajú do vodiacich líšt. Poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnkom pocit súkromia a zároveň aj ochranu proti vetru. Segmenty môžu byť vyplnené horizontálnymi lamelami s pevným uhlom alebo tkaninou. Premiestňovanie rámov do akejkoľvek polohy je jednoduché a nenáročné, teda systém sa ovláda manuálne.

Tieniaca technika-exteriér

Veranda systém

Veranda je systém na ochranu pred slnkom určený na inštaláciu do presklených strešných šikmín, strešných okien a okenných otvorov, ako sú zimné záhrady. Špeciálne tkaniny použité v systéme obmedzujú slnečné žiarenie a zároveň zvyšujú podiel rozptýleného svetla v miestnostiach, čím zabezpečujú pohodlie pri práci a odpočinku v interiéri. Systém Veranda sa ovláda výlučne elektricky a možno ho použiť na streche aj pod stropom. Odolnosť a spoľahlivosť zabezpečuje robustná konštrukcia z extrudovaného hliníka s práškovým lakovaním vo farbe podľa vášho výberu (paleta RAL).