Interiér

Tieniaca technika-interiér

Screenové rolety

Screenové rolety sú špičkovým riešením pre zabezpečenie, izoláciu a reguláciu svetla vo vašom domove alebo kancelárii. Naša kolekcia screenových roliet predstavuje spojenie inovatívneho dizajnu a vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečia optimálne výsledky pre našich zákazníkov.

Naše screenové žalúzie v prvom rade zabezpečujú súkromie bez toho, aby ohrozovali prirodzené svetlo. Inovatívna screenová tkanina umožňuje prenikanie slnečného svetla, čím vytvára teplú a príjemnú atmosféru a zároveň chráni váš interiér pred zvedavými pohľadmi. Vychutnajte si dokonalú rovnováhu medzi súkromím a denným svetlom, ktorá zvyšuje pohodlie a funkčnosť každej miestnosti.

Tieniaca technika-interiér

Vnútorné hliníkové žalúzie

Naše interiérové hliníkové žalúzie, vyrobené z vysokokvalitného hliníka, sú konštruované tak, aby vydržali každodenné používanie a zároveň si zachovali svoj elegantný vzhľad. Odolné materiály zaručujú dlhotrvajúci výkon, odolávajú vyblednutiu, deformácii a opotrebovaniu, vďaka čomu sú spoľahlivou voľbou na dlhé roky.

Nastaviteľné lamely našich interiérových hliníkových žalúzií vám poskytujú úplnú kontrolu nad množstvom prirodzeného svetla a súkromia, ktoré si želáte. Jednoduchým otočením prútika môžete bez námahy prispôsobiť svetelnú atmosféru svojho priestoru a vytvoriť si tak príjemnú atmosféru