O interiérovom skle

Lacobel – farebné sklá

Navrhujte s lakovaným dekoračným sklom Lacobel v odvážnych a nápadných farbách, ktorého jedna strana je zafarbená sýtou organickou farbou – poskytujúc očarujúci optický zážitok. Žiarivým, silne odrážajúcimi farbami môžete zvýrazniť hociktorú miestnosť.
Lacobely vyrábajú vo veľkom množstve a počas spracovania ho režú na mieru, a preto je ideálny pre malé aj veľké projekty. Realizujte si svoju predstavu ešte atraktívnejšie na dekoratívnych plochách, dverách, stenách, deliacich stenách a ešte na mnoho iných miestach pomocou používania sýtych, bohatých farieb.
Odhaľte všetky možnosti, ktorými môže Lacobel prispieť k vašim plánom!

Interiersklo AntiCalc -špeciálne sklá do sprchy

Sklo do sprchy poskytuje nepretržitú ochranu pred koróziou a sfarbením. Ide o sklo potiahnuté patentovanou metódou katódového rozprašovania po dlhé roky si zachová svoj nový vzhľad. Oproti natierateľným látkam alebo rôznym roztokom vo forme spraya táto ochrana je súčasťou samotného skla a umožní aby sklo ostalo dlhodobo odolné aj v najtvrdších podmienkach.

Produkty vyrobené pomocou špeciálnej technológie sú dokonalé na každom mieste, kde sa vyžaduje taká sklenená plocha, ktorá je odolná voči tvrdej vode, tvorbe fľakov, korózii alebo ťažkým podmienkam čistenia. Toto špeciálne sklo je dokonalé riešenie pre sprchové a kúpeľňové steny, obklady stien, zábradlia a pre mnohé iné účely.

Lepené bezpečnostné sklo

-obohaťte si svoje predstavy farbami, bezpečnosťou a zvukovou izoláciou
Lepené bezpečnostné sklo spoločnosti Interiersklo Vám pomáha v tom, aby ste si vytvorili jedinečne krásne bytové a obchodné priestory, pričom prostredníctvom bezpečnostnej a zvukovo-izolačnej funkcie zvyšujete výkonnosť Vášho skla. Charakteristický design a výkonnosť dosiahnu tak, že dve alebo viac sklenených tabúľ zlepia trvácnou plastovou fóliou. Používajú sa rôzne medzivrstvy, aby sa dosiahol požadovaný efekt, počnúc od zabránenia preniknutiu predmetov narážajúcich do skla až po zvukovú izoláciu.
Farbené, lepené bezpečnostné sklá firmy Interiersklo vytvárajú prostredníctvom medzivrstvy, ktorá má rozdielne farby, aby sa tým umožnilo široké využitie alebo hoci iba zvýraznenie jednej farby. Prehliadnite si nižšie náš výber farieb lepeného skla alebo si vytvorte individuálne farebné kombinácie s hociktorými farbami dúhy.
Ultračíre sklo s nízkym obsahom železa
Lesklá, krištáľová priehľadnosť ultračíreho skla s nízkym obsahom železa je ideálnou voľbou v prípade, keď je dôležitá neutrálnosť farby a maximálne čistá priehľadnosť. Je vhodné na použitie do dverí, vstupných hál, vitrín, deliacich stien, zábradlí alebo iných dekoračných aplikácií. Pre ultračíre sklo je charakteristická vysoká priepustnosť svetla, nemá zelený nádych, ktorý je typický pri tradičnom základnom skle a je viditeľný najmä na hranách. Pri používaní ultračíreho skla pre účely lepeného skla si toto sklo skutočne zaslúži svoje meno! Ultračíre sklo obohatí silu a bezpečnosť lepeného skla bez skreslenia, elegantným pohľadom poskytujúc jedinečný výkon.

Ultračíre sklo s nízkym obsahom železa

Lesklá, krištáľová priehľadnosť ultračíreho skla s nízkym obsahom  železa je ideálnou voľbou v prípade, keď je dôležitá neutrálnosť farby a maximálne čistá priehľadnosť. Je vhodné na použitie do dverí, vstupných hál, vitrín, deliacich stien, zábradlí alebo iných dekoračných aplikácií. Pre ultračíre sklo je charakteristická vysoká priepustnosť svetla, nemá zelený nádych, ktorý je typický pri tradičnom základnom skle a je viditeľný najmä na hranách. Pri používaní ultračíreho skla pre účely lepeného skla si toto sklo skutočne zaslúži svoje meno! Ultračíre sklo obohatí silu a bezpečnosť lepeného skla bez skreslenia, elegantným pohľadom poskytujúc jedinečný výkon.

Satin White mliečne sklo

Satin White je unikátna rada produktov z leptaného skla, ktorá poskytuje prekvapujúcu a výnimočnú kombináciu elegancie. Produkty Satin White spoločnosti Interiersklo vyrábané špeciálnou metódou leptania majú dokonale hladký povrch, ktorý rozptyľuje svetlo, vyvolávajúc pocit, akoby žiarilo zvnútra.
Po namontovaní sklo Satin White si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Povrch s extra hladkou úpravou mimoriadne odoláva fľakom a odtlačkom prstov a jeho čistenie je neobyčajne ľahké. Môžete si byť istý, že Satin White aj plynutím času si zachová svoju eleganciu a ľahkú údržbu.
S produktmi Satin White o si môžete vytvoriť deliace steny, chodby, sklenené dvere, sprchovacie kúty, nábytok- podľa vlastného želania. Zažite pružnosť navrhovania – to je Satin White!

Pozrite si aj našu galériu

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku

Vypýtajte si cenovú ponuku na O interiérovom skle

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.