Naše služby

Poznáte tú frustrujúcu situáciu, keď rôzni odborníci ukazujú prstom na druhých, keď sa vyskytne nejaká chyba, nedorozumenie, časový sklz? Tomuto je možné vyhnúť sa našimi službami, ktorými sú:

Bezplatná cenová ponuka

Nápady a uskutočnenie Vašich plánov môžete zvažovať až vtedy, keď poznáte presné ceny jednotlivých produktov. Tomuto slúži detailne vypracovaná cenová ponuka, ktorú u nás dostanete do 48 hodín.

Kompletné poradenstvo

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a odborne zaškoleným personálom Vám dokážeme poradiť, ako prispôsobiť, pripraviť priestory na montáž sklenených prvkov, aby čo najlepšie zapadli do Vašich priestorov.

Doručenie, doprava

Samozrejmosťou u nás je doručenie dôkladne zabalených produktov na Vami určené miesto a prípadne aj vynesenie na Vami určené poschodie.

Odborná montáž

Mať kvalitné sklenené produkty nestačí. Odborná montáž sklenených prvkov je rovnako dôležitá ako je kvalita výrobku. Montáž našich výrobkov má predpísaný postup, ktorý je odskúšaný a ktorý sa musí dodržať. Zverte montáž do našich rúk a postaráme sa o bezproblémový priebeh.

Údržba, servis, záruka

Nakoľko hlavným cieľom našej firmy je vybudovanie dlhodobej spolupráce s každým zákazníkom, chceme, aby boli nadmieru spokojní aj so servisom. Môžete sa spoľahnúť na kvalitný záručný aj pozáručný servis, ktorý je riešený vždy promptne.

Pozrite si aj našu galériu

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku

Vypýtajte si cenovú ponuku na Naše služby

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.