Atypické sprchové kúty

Cena na vyžiadanie

Atypické sprchové kúty

Atypické sprchové kúty sú našou špecialitou. Máte problém napasovať sprchový kút do atypického priestoru? My máme pre Vás riešenie. Dokážeme vyrobiť hocijaký sprchovací kút s neštandardnými rozmermi a riešeniami. Môže tam byť  šikmý strop, osadenie na vaňu, krivé steny, neštandardné rozmery ako 120x80, 120x90cm, naše sprchové kúty vieme prispôsobiť  Vašim požiadavkám.

Elegancia bezrámových sprchových kútov oživí každú kúpeľňu. Vyberte si zo širokej škály skiel, ako sú číre sklo, ultračíre sklo, matované alebo mliečne sklo, grafosklo /sklo s fototlačou/ alebo farebné sklo. Dokážeme prispôsobiť aj farbu kovaní Vašim predstavám.

Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívaný atypický sprchovací kút cez náš dopytový formulár,  alebo spýtajte sa kolegu, ktorý má na starosti sprchovacie dvere : János Fekete.

Pozrite si aj naše katalógy týkajúce sa spŕch a sprchových komponentov alebo jednotlivých typov skiel

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených sprchových kútov na mieru, sklenených sprchových dverí. Sklenené sprchové kúty sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sprchové kúty chytia "druhý dych"...

Okrem klasických riešení pri sprchových kútoch ponúkame aj špeciality a novinky:

  • atypické sprchovacie kúty a sprchové dvere so zapustenými pántmi - pre jednoduchšie čistenie

- spomínané sprchové kúty sú vybavené špeciálnymi pántami, ktoré nevyčnievajú do priestoru, tým uľahčujú čistenie, nakoľko pri pántoch sa neusádza žiadna špina

  • sklenené sprchové kúty a sprchové dvere bez tesniacich profilov

- sprchovací kút a sklenené sprchové dvere bez tesniacich profilov pre milovníkov minimalizmu a čistého dizajnu

  • atypické sprchové kúty a sprchové dvere so špeciálnym sklom - s grafickou fóliou medzi dvoma sklami

- každý sprchový kút a dvere do sprchy sa dajú oživiť grafickou fóliou podľa vlastného výberu

Objavte čaro sklenených produktov vyrábaných na mieru, nechajte voľne šíriť svetlo aj v kúpeľniach! Výhody takýchto atypických sprchovacích kútov je veľa, okrem ľahkej údržby aj pocit luxusu a čistoty, ako aj bezpečnosť získaná použitím hrubých -8mm skiel. Sprchové kúty aj posuvné sprchovacie kúty vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovania vyrábané pre sprchovacie kúty a sprchovacie dvere.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme