Montážny pracovník

Ty budeš našim ďalším kolegom v tíme? Na tejto stránke nájdeš všetky informácie o tejto pozícii a tiež výhody, prečo sa pripojiť práve k nám!

Tvoja úloha: V INTERIERSKLE budeš montovať  a realizovať  sklenené produkty na mieru.

Zhrnutie

Keď sa zaujímaš o pozíciu montážny pracovník, nájdeš tu nasledovné informácie:

 • Koho hľadáme na túto pozíciu?
 • Naše požiadavky.
 • Ukážka fotiek a videí, ako montujeme. 
 • Čo bude tvoja pracovná náplň ako montážny pracovník.
 • Aké benefity môžeš mať, keď sa pridáš do nášho tímu.
 • Ako sa prihlásiť na pozíciu montážny pracovník? (vyplnenie kontaktného formulára)

Koho hľadáme na túto pozíciu?

(odborné vzdelávanie, prax a osobnostné predpoklady a zručnosti)

Naše požiadavky:

 • Prax minimálne 3 roky v oblasti montážneho stavebného materiálu.

 • Vzdelávanie súvisiace s touto oblasťou – stolár, sklenár, elektrotechnik, tesár, nábytkár, vodoinštalatér, zámočník, oknár, domáci kutil....

 • Osoba mysliaca pozitívne – s pozitívnym prístupom ku zdokonalovaniu sa učeniu novým  trendom. 

 • Zodpovednosť za svoju prácu –  a zodpovedný prístup k náprave a hľadaniu riešenia. Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby aj my, preto hľadáme ľudí ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustit, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.

 • Príjemná prozákaznícka komunikácia.

Takto sa montujú sklenené produkty.

Čo bude tvoja každodenná pracovná náplň ako montážny pracovník?

Ráno o 7:00 hod sa  začína predpríprava potrebná na montovanie sklenených produktov v ten deň

Podrobnejšie:

 • Znamená, že potrebné kovania, sklo a další potrebný materiál a dokumenty sa skontrolujú, pripravia a naložia do auta. Následne začína montáž na jednotlivých miestach realizácie, na 99 % v BA a TT kraji. Zhruba 85 % realizujeme fyzickým osobám (rodinné domy+byty). V montážnom tíme sú dve osoby.  

Vstupná montáž prebieha naledovne: zoznámenie sa so zákazníkom a vstup do priestoru.

Podrobnejšie:

 • Znamená to, že montážnik sa zoznámi so zákazníkom a vstúpi do priestoru tak, aby sa nezašpinil priestor. Zároveň si pripraví potrebné komponenty a nástroje na začatie montáže.

Každá montáž si vyžaduje oboznámiť sa s požiadavkami objednávateľa a dokumentáciou vrátane protokolu.

Podrobnejšie:

 • Samotná montáž trvá väčšinou 2,5 až 3,5 hod., v závislosti od daného produktu. Treba klásť  veľký dôraz na ochranu pred poškodením interiéru a zanechať priestor ešte čistejšie ako pred montážou. Spokojnosť zákazníka ja naša priorita, a vždy sa snažíme viac dať, ako zákazník očakáva. Na záver montáže je potrebné vysvetliť zákaznikovi funkčnosť produktu a dať podpísať potrebnú dokumentáciu.

Po ukončení všetkých montáží sa technici vrátia do skladu, kde vyložia náradie a montážny materiál.

Podrobnejšie:

 • Zároveň odovzdajú  do kancelárie potrebné dokumenty a informujú sa o priebehu nasledujúceho montážneho dňa. Raz týždenne (pondelok ráno) prebieha montážna porada, kde sa najprv vyhodnotí predchadzajúci týžden, pripomienky a nápady na prípadné zlepšovanie postupov a prediskutuje sa montáž aktuálneho týždna. 

Aké benefity môžeš mať,
keď sa pridáš do nášho tímu
?

 • Konkurencie schopný plat – myslíme si, že šikovný montážny technik si zaslúži nadpriemernú odmenu, ktorá bude 100 % zahlásená a odvádzaná, pravidelne pripísaná na bankový účet.
  Základná mzda 1490 EUR brutto.

 • Kvalitné pracovné náradie – Kladieme dôraz na kvalitné pracovné náradie (BOSCH-FISCHER), pretože veríme, že kvalitnú prácu vieme vykonať len s kvalitnými nástrojmi. Zabezpečenie ochranných pracovných pomôcok a školenie BOZP je samozrejnosť.

 • Dobrá nálada – Sme firma, ktorá ma rada dobrú náladu, máme skvelý tím. Záleží nám na tom, aby si aj ty chodil do práce rád a s motiváciou, pretože náš tím ťa už čaká. V rámci firmy sa organizujú rôzne akcie, ktoré nás ešte viac zbližujú. (narodeniny, team building, večierky, spoločné strenutia aj po práci)

 • Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme vám poskytnúť vzdelanie, za ktoré musia iný draho platiť.

 • Zaškolenie do pracovnej činnosti - Nemusíš byť špecialistom v sklárskej oblasti, náš vytvorený školiaci systém ti veľmi rýchlo pomôže osvojiť si túto profesiu.

Toto sú fotky z nášho teambuildingu. A samozrejme oslávime aj narodeniny každého z našich kolegov.

Ako sa prihlásiť  na pozíciu montážny pracovník?

Takto sa vieš prihlásiť:

1. Krok: Vyplň náš krátky prihlasujúci formulár a klikni na tlačítko "Pošlem prihlášku". (nezabudni pripojiť životopis) 

2. Krok: do 48 hod. ťa budeme kontaktovať a informovať, ako si uspel v 1. kole. Ak si bol úspešný, pozveme ťa na osobný pohovor, kde budeme navzájom rozoberať pracovnú pozíciou.

3. Krok: A po osobnom pohovore ťa budeme do 48 hod. telefonicky kontaktovať o úspešnosti.

Pridaj sa k nám

Top profesionálna úroveň

Kľudne sa poobzeraj na našej webovej stránke, pozri si čo o nás hovoria vo videách naši zákazníci. Všimni si, že venujeme pozornosť dizajnu, malým detailom, a predovšetkým našej profesii. Toto isté očakávame aj od našich spoluhráčov!

Človek je najdôležitejší

U nás si dôležitý aj ako jednotlivec: aby si sa dobre cítil medzi nami a vo svojej práci. Preto spravíme všetko pre ideálny výkon práce, finančne ťa dobre ohodnotíme a zabezpečíme všetky nástroje na efektívnu prácu.

Sme pozitívni a rýchli  

Nikto sa u nás nesťažuje, pretože každý vie veľmi dobre, že konanie vyrieši všetky problémy. Nikdy neviníme okolie, ale zmeníme ho tak, aby bolo dobré. A nie sme pomalí: pracujeme s otvorenou a proaktívnou mysľou. 

Neustále učenie pre každého

My veríme v silnom duchu školení, preto Ti mesačne zabezpečíme možnosť učiť sa od majstrov a odborníkov, školenie, aby si sa v profesii mohol neustále zdokonaľovať. Toto je dobré pre teba aj pre nás, preto ti zabezpečíme čas a príležitosť.

Mladý tím

Všetci členovia nášho tímu sú mladí a otvorení. Celkom isto si nebudeš udierať  hlavu do steny kvôli zaužívaným zvykom a zakoreneným metódam. Každý sa okamžite učí a pracuje najefektívnejším spôsobom. Aj od teba očakávame presne to isté. 

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme