Kuchynské zásteny


Vyberte si o aké Kuchynské zásteny máte záujem

Namiesto obkladov použite na steny v kuchyni alebo aj v kúpeľni farebné dekoračné sklo. Naše kuchynské zásteny z dekoračného skla dodajú vášmu bytu nový, moderný nádych a prinesú farby do kuchyne, čím dosiahneme jedinečný dizajn kuchyne. Dekoratívne sklo pripevňujeme lepením.

Sklenená zástena do kuchyne - okrem lepenia pripevňujeme sklo aj profilom alebo bodovým kotvením skla, a v takomto prípade sa použije bezpečnostné sklo, čím sa dosiahnu mnohé výhody. Údržba týchto plôch je veľmi jednoduchá keď používame ochranný náter Enduro Shield.

Kuchynské zásteny zo skla sa dajú namontovať aj bez demontáže dlaždíc. Objavte čaro sklenenej zásteny do kuchyne, čistota, elegancia a bezpečnosť Vás presvedčia o správnosti Vášho výberu! Samozrejmosťou je aj technická dokumentácia a grafické spracovanie vzhľadu kuchynskej zásteny zo skla.

 

Vyhotovenie sklenených obkladov je možné v mnohých farbách (podľa farebnej škály RAL, zvolených na mieste)a v mnohých motívoch. Využite smelo aj Vy toto nesmierne bezpečné, moderné a exkluzívne vyhotovenie! 

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel na kuchynské zásteny. Sklenené zásteny do kuchyne sa dajú oživiť, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1. mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie sklenených kuchynských zásten. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky kuchynské zásteny zo skla chytia "druhý dych"...

V prípade otázok neváhajte prosím kontaktovať kolegu, ktorý má na starosti sklenené zásteny do kuchyne: János Fekete.

Potrebujete vidieť, ako vyzerá nami namontovaná kuchynská zástena? Prezrite si galériu, kde sú odfotené nami namontované kuchynské zásteny :  Referencie - kuchynské zásteny.

Vyhovuje Vám naša ponuka? Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívané sklo za kuchynskú linku: Vypýtajte si cenovú ponuku.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Kuchynské zásteny

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Kuchynské zásteny

Vypýtajte si cenovú ponuku na Kuchynské zásteny

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.