Sprchové zásteny

Cena od 153 € s DPH (rozmer 40x240)

Sprchová zástena

V jednoduchosti je genialita. Čo sa nehýbe, to sa nekazí, čo sa neušpiní, netreba čistiť. Jednoduché. Aj preto sa čoraz väčšej obľube tešia takzvané walk-in sprchovacie kúty (bez dverí) a jednoduché sprchovacie zásteny. Samozrejme, aby ste neosprchovali celú kúpeľňu, vyžadujú si viac miesta a XXL vaničku. Tam, kde nie sú rámy, neusádzajú sa nečistoty v ťažko čistiteľných zákutiach, navyše, sklo bez rámov vyzerá mimoriadne elegantne.

Sklenená sprchová zástena je moderným riešením aj pre malé kúpeľne, keď namiesto vane sa namontuje elegantná sprchová zástena vyrobená na mieru. 

Vyberte si zo širokej škály skiel, ako sú číre sklo, ultračíre sklo, matované, pieskované sklo alebo satin white- mliečne sklo, ako aj grafosklo alebo farebné sklo. Vašim predstavám dokážeme prispôsobiť aj farbu kovania.

Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívanú sklenenú sprchovaciu zástenu cez náš dopytový formulár, alebo spýtajte sa kolegu, ktorý má na starosti sprchovacie dvere : János Fekete.

 

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených sprchových zástien. Sklenené sprchové zásteny sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sprchové zásteny chytia "druhý dych"...

Okrem klasických riešení pri sprchových zástenách ponúkame aj špeciality a novinky:

  • sklenené sprchové zásteny so zapustenými pántmi - pre jednoduchšie čistenie

- spomínané sprchové zásteny sú vybavené špeciálnymi pántami, ktoré nevyčnievajú do priestoru, tým uľahčujú čistenie, nakoľko pri pántoch sa neusádza žiadna špina

  • sklenené sprchové zásteny bez tesniacich profilov

- sprchové zásteny bez tesniacich profilov pre milovníkov minimalizmu a čistého dizajnu

  • sklenené sprchové zásteny so špeciálnym sklom - s grafickou fóliou medzi dvoma sklami

- všetky sklenené zásteny sa dajú oživiť grafickou fóliou podľa vlastného výberu

Pozrite si aj naše katalógy týkajúce sa spŕch a sprchových komponentov alebo jednotlivých typov skiel, prípadne nechajte sa inšpirovať aj našou galériou motívov na sklo, ktoré môžeme použiť pri tlači na sklo.

Objavte čaro sklenených produktov vyrábaných na mieru, nechajte voľne šíriť svetlo aj v kúpeľniach! Výhody takýchto sprchovacích zásten je veľa, okrem ľahkej údržby aj pocit luxusu a čistoty, ako aj bezpečnosť získaná použitím hrubých -8mm skiel. Sprchové zásteny aj posuvné sprchové dvere vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovania vyrábané pre sprchovacie kúty a sprchovacie zásteny.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme