Sklenené prístrešky


Čoraz viac populárne sa stávajú priehľadné sklenené strechy, prístrešky nad dvere, striešky, sklenené markízy, ktoré zabezpečujú nad vchodom do budovy ochranu pred dažďom, snežením alebo aj krupobitím. Taktiež sa dajú použiť ako prístrešok na auto, prístrešok na terasu, záhradný prístrešok, prístrešky k domu alebo prístrešky pre autá /dve a viac/. Sklenené markízy patria v súčasnej dobe k obľúbeným prvkom moderných stavieb.

Pri sklenených markízach sa používajú malé, nenápadné bodové kotvenia. Na tieto prístrešky sa používa dvojvrstvové (lepené), bezpečnostné sklo, ktoré chráni pred preniknutím padajúceho predmetu. Výhodou sklených prístreškov je ich moderný vzhľad, transparentnosť a luxusný design.

Sklenené prístrešky, sklenené markízy

Vďaka použitiu lepeného bezpečnostného skla môžeme  vytvoriť chránený priestor po obvode fasádneho plášťa, prípadne pri vstupe do budovy bez zabránenia prestupu denného svetla.

Naše prístrešky sú vyrábané na mieru a presvedčia Vás svojou vysokou kvalitou a eleganciou.

Sklo

Na výrobu prístreškov sa používa lepené bezpečnostné sklo /známe aj ako VSG, fóliované, vrstvené bezpečnostné sklo/. Tento typ skla sa vyrába spojením dvoch alebo viacero kusov skiel pomocou polyvinylbutyralovej fólie, ktorá je všeobecne známa svojimi bezpečnostnými vlastnosťami: vysokou pevnosťou, adhéziou a elasticitou. Táto fólia môže byť mliečna, farebná, prípadne transparentná /číra/.

Bezpečnosť

V prípade rozbitia lepeného bezpečnostného skla udrží špeciálna bezpečnostná fólia kúsky rozbitého skla na mieste, črepiny nevypadnú a tým sa znižuje riziko poranenia osôb. Táto fólia tiež zabraňuje prepadnutiu predmetov cez rozbité sklo a v prípade bežného použitia je zachovaná fixácia skla dovtedy, kým je sklo vymenené.

Dekorovanie

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených prístreškov, sklenených markíz na mieru. Sklenené prístrešky na mieru sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sklenené prístrešky chytia "druhý dych"...

Všetky sklenené prístrešky navrhujeme na mieru s ohľadom na bezpečnosť a statický výpočet únosnosti skla ako aj celej konštrukcie. Vypýtajte si cenovú ponuku na prístrešky

Inšpirujte sa našimi namontovanými prístreškami v galérii referencií. Pre získanie viac informácii prezrite si naše katalógy skiel alebo kovaní.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme