Posuvné sprchové dvere

Cena od 396 € s DPH (rozmer 120x200)

Posuvné sprchové dvere

Nie je sprcha ako sprcha. Zaujímavým riešením v kúpeľni sú posuvné sprchové dvere, ktoré sú často využité v malých, užších priestoroch. Posuvné sprchové dvere sú ideálne na vytvorenie sprchového priestoru v nike.

Sprchové dvere na mieru dokážeme dodať vo viacerých variantoch, ako číre sklo, ultračíre sklo, pieskované sklo alebo sklo s fototlačou. Samozrejmosťou je výroba na mieru, ako aj dodávka a montáž pri typických ako aj atypických sprchovacích  dverách.  Sprchové dvere na mieru vyriešia mnohé problémy malých kúpeľní.

Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívané sklenené posuvné sprchovacie dvere cez náš dopytový formulár, alebo spýtajte sa kolegu, ktorý má na starosti sprchovacie dvere : János Fekete.

Pozrite si aj naše katalógy týkajúce sa spŕch a sprchových komponentov alebo jednotlivých typov skiel

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených posuvných dverí, sprchových dverí na mieru. Sklenené posuvné sprchové dvere sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené posuvné sprchové dvere chytia "druhý dych"...

Okrem klasických riešení pri posuvných sprchových dverách ponúkame aj špeciality a novinky:

- sklenené posuvné sprchové dvere so špeciálnym sklom - s grafickou fóliou medzi dvoma sklami

- sklenené posuvné sprchové dvere s oblými a hranatými kovaniami

Objavte čaro sklenených produktov vyrábaných na mieru, nechajte voľne šíriť svetlo aj v kúpeľniach! Výhody takýchto posuvných sprchovacích dverí je veľa, okrem ľahkej údržby aj pocit luxusu a čistoty, ako aj bezpečnosť získaná použitím hrubých -8mm skiel. Sprchové dvere aj sklenené dvere posuvné vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovania vyrábané pre sprchovacie kúty a sprchovacie dvere.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme