Využite naše profesíonálne služby.


Naše služby

Poznáte tú frustrujúcu situáciu, keď rôzni odborníci ukazujú prstom na druhých, keď sa vyskytne nejaká chyba, nedorozumenie, časový sklz? Tomuto je možné vyhnúť sa našimi službami, ktorými sú:

Bezplatná cenová ponuka

Nápady a uskutočnenie Vašich plánov môžete zvažovať až vtedy, keď poznáte presné ceny jednotlivých produktov. Tomuto slúži detailne vypracovaná cenová ponuka, ktorú u nás dostanete do 48 hodín.

Vizualizácia

Neviete si predstaviť vybranú farbu, fototlač u Vás doma? Máme riešenie! Pripravíme pre Vás vizualizáciu miestnosti, kde bude produkt uložený. Na základe vizualizácie sa môžete rozhodnúť, či si želáte zmeny, prípadne úpravu rozmerov a pod. Následne nám vizualizáciu odúhlasíte.

Kompletné poradenstvo

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a odborne zaškoleným personálom Vám dokážeme poradiť, ako prispôsobiť, pripraviť priestory na montáž sklenených prvkov, aby čo najlepšie zapadli do Vašich priestorov.

Doručenie, doprava

Samozrejmosťou u nás je doručenie dôkladne zabalených produktov na Vami určené miesto a prípadne aj vynesenie na Vami určené poschodie.

Odborná montáž

Mať kvalitné sklenené produkty nestačí. Odborná montáž sklenených prvkov je rovnako dôležitá ako je kvalita výrobku. Montáž našich výrobkov má predpísaný postup, ktorý je odskúšaný a ktorý sa musí dodržať. Zverte montáž do našich rúk a postaráme sa o bezproblémový priebeh.

Údržba, servis, záruka

Nakoľko hlavným cieľom našej firmy je vybudovanie dlhodobej spolupráce s každým zákazníkom, chceme, aby boli nadmieru spokojní aj so servisom. Môžete sa spoľahnúť na kvalitný záručný aj pozáručný servis, ktorý je riešený vždy promptne.

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme