Fóliovanie

Nechajte si zástenu z kaleného skla potlačiť tonermi vytvrdzujúcimi pod UV žiarením. Nielen že bude vďaka 6mm hrubému bezpečnostnému sklu naozaj odolná, ale aj rozžiari váš interiér. Môžete si totiž vybrať z farieb RAL škály tú, ktorá sa hodí do vašej kuchyne najviac alebo grafickú fototlač Vami vybraným obrázkom. Získate tak sklenenú zástenu, ktorá je odolná voči vlhkosti, vysokej teplote a vyzerá štýlovo. Pri použití fólií je farebnosť neobmedzená.

Stiahnúť vektorové motívy

Pieskovanie

Mnoho zákazníkov by chcelo zatraktívniť celkový dojem číreho skla. Vďaka modernej technológi je tu pieskovanie.

Vzorové pieskovanie je metóda dekorovania skla. Umožňuje vytvárať rôzne obrazce, motívy a vzory zdrsnením povrchu skla. Z technického hľadiska je táto metóda založená na zmatňovaní skla otryskovaním. Pri pieskovaní je sklo prekryté šablónou vyrezanou do tvaru požadovaného vzoru, motívu. Sklo sa rovnomerne otryskuje pod vysokým tlakom kremičitým pieskom.

 

Stiahnúť vektorové motívy

Fototlač

zázemia /kde prebieha tvorba resp. úprava vybraného motívu/ cez špeciálny software do digitálnej tlačiarne, ktorá zvolený motív v kombinácii 6-tich základných špeciálnych keramických farieb vytlačí cez digitálne zariadenie tlačiarne na sklo. Následne sa po krátkom usušení presunie sklo s natlačeným motívom do našej kaliacej pece, kde pri cca 600 – 620 stupňov Celsia dochádza k zakaleniu tohto potlačeného skla. 

Vďaka digitálnej povahe tejto technológie sa sklo stáva plátnom, na ktoré možno namaľovať čokoľvek. Fotografie, grafiky, kresby. Od prechodov, cez plné plochy až po vlasové linky v lesklom, či matnom prevedení. Možnosti sú nekonečné. Keramické zložky potlače zabezpečia, že sa grafika stáva súčasťou skla. Preto potlač vydrží aj desaťročia.

Funkčné výhody tlače

Stiahnúť vektorové motívy

Dizajnové texturovanie

Laminačné inzerty do skla, ktoré v sebe ukrývajú design s jedinečnými vzormi. Ide o skutočne luxusné vložné materiály, ktoré si zamilujete v každom interiéry či už ide o rodinný dom alebo kanceláriu.

Stiahnúť vektorové motívy

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme