Sklenené dvere do zárubne

Klasika v modernom štýle. Dvere v zárubniach sú najbežnejším riešením, už menej používaná je ich kombinácia so sklom. Ide o luxusný interiérový prvok, ktorý do tmavých chodieb vnáša ľahkosť, denné svetlo a jas. Použité kalené sklo zaisťuje dostatočnú odolnosť a hlavne bezpečnosť dverí, čo umožňuje ich použitie aj v domácnostiach. Široký výber dizajnových rád kovaní splňa požiadavky bez ohľadu na smer otvárania (von, resp. dnu), orientáciu dverí (pravé, resp. ľavé), alebo použitie zárabne (falcové, resp. bezfalcové).

Sklenené dvere skvele oživia každú miestnosť. Keďže celý povrch dverí tvorí sklo vybavené minimálnym množstvom kovania, tieto dvere dovolia svetlu voľne sa šíriť, opticky zväčšujú priestory a dodávajú ten správny šmrnc každej miestnosti. Sklenené dvere jednokrídlové sa vyrábajú minimálne z 8mm kaleného bezpečnostného skla, prípadne aj z kaleného lepeného skla.

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených posuvných dverí, sklenených interiérových dverí. Sklenené dvere sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené dvere chytia "druhý dych"...

Pre viac inšpirácií si môžete prezrieť galériu s fotkami nami namontovaných dverí : Referencie sklenených dverí.

Vypýtajte si cenovú ponuku na vami požadovaný typ sklenených dverí tu: Vypýtajte si cenovú ponuku

Chcete sa dozvedieť viac o typoch použitých skiel alebo typoch kovaní? Stačí si prezrieť naše katalógy: Katalóg interiérových skiel alebo Katalóg posuvných dverí , prípadne si môžete vybrať typ madla, ktoré sa najviac hodí do Vášho interiéru: Katalóg twinKatalóg M&TKatalóg MP-GlassKatalóog interiersklo - Madlá dverí.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme