Atypické sklenené prístrešky

Atypické sklenené prístrešky sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka, spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá a presvedčia Vás vysokou kvalitou aj eleganciou.

V prípade atypických prístreškov sú možné aj nadrozmerné riešenia ako aj špeciálne konfigurácie podľa požiadaviek zákazníka. V prípade takýchto prístreškov cena zahŕňa aj Statický posudok ako aj Protokol o skúškach. Upevnenie na stenu je možné aj pre úzke horizontálne, ako aj vertikálne nosníky, napr. na fasádach rodinných domov.

Vďaka použitiu lepeného bezpečnostného skla môžeme  vytvoriť chránený priestor po obvode fasádneho plášťa, prípadne pri vstupe do budovy bez zabránenia prestupu denného svetla.

Sklenené markízy sú určené výhradne na použitie s bezpečnostným lepeným sklom pozostávajúcim z dvoch čiastočne kalených skiel. Hrúbka skla musí byť staticky posúdená a závisí od veľkosti skla, spôsobu a pozície kotvenia bodových úchytov v skle, výšky v akej sa montuje, zaťaženia snehom a vetrom v oblasti kde sa konkrétny prístrešok montuje, atď.  Hrúbku skla Vám radi pomôžeme navrhnúť na základe plánovaného zaťaženia.

Bezpečnosť

V prípade rozbitia lepeného bezpečnostného skla udrží špeciálna bezpečnostná fólia kúsky rozbitého skla na mieste, črepiny nevypadnú a tým sa znižuje riziko poranenia osôb. Táto fólia tiež zabraňuje prepadnutiu predmetov cez rozbité sklo a v prípade bežného použitia je zachovaná fixácia skla dovtedy, kým je sklo vymenené.

Všetky sklenené prístrešky navrhujeme na mieru s ohľadom na bezpečnosť a statický výpočet únosnosti skla ako aj celej konštrukcie. Vypýtajte si cenovú ponuku na prístrešky.

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených prístreškov, sklenených markíz na mieru. Sklenené prístrešky na mieru sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sklenené prístrešky chytia "druhý dych"...

Inšpirujte sa našimi namontovanými prístreškami v galérii referencií. Pre získanie viac informácii prezrite si naše katalógy skiel alebo kovaní.

Referenčné fotky a inšpirácie

Zaujali Vás naše produkty?

Ak máte konkrétnu otázku, obrátte sa na náš team

János Fekete

Obchodný manažér

  

+421/905 471 973

Tibor Horváth

Obchodný manažér

  

+421/918 733 900

Ing. Gabriel Tóth

Projektový manažér

  

+421/918/733 901

Názory našich zákazníkov

Váš názor je pre nás dôležitý

Zaujali Vás naše produkty?

Takto u Vás pracujeme