Sprchové kúty


Zákazníci o nás hovorili:


" Klient vždy očakáva dobrú službu a je milo prekvapený ak ju aj dostane. O spoločnosti Interiersklo je to naozaj pravda. Počas našej spolupráce sme spolu realizovali množstvo kreatívnych nápadov zo skla. Som rád, že mi pomáhajú svojimi odbornými vedomosťami. Takžesi dávajte pozor čo si od nich želáte, lebo to aj dostanete! :) "

Ing. Arch. Ján Tvrdoň, www.architectservices.eu

" Chcem Vam podakovat za skvelo odvedenu pracu, zastena je nadherna. Zaroven chvalim profesionalny pristup a excelentnu komunikaciu Vasich pracovnikov, odzaciatku az do konca ukazkovy pristup k zakaznikovi. Urcite Vas budem odporucat."

Filip P, Bratislava

" Vážený pán Horváth, chcel by som sa týmto Vám a celému vášmu tímu poďakovať za realizáciu diela, ktoré ste pre mňa realizovali na Štiavnických Baniach. Mal som možnosť ísť tento víkend na dom a prvý krát som videl dokončnené dielo. Je to urobené veľmi pekne, keď som to videl,veľmi som sa potešil. Som s vašou prácou a taktiež aj ústretovosťou a profesionálnym prístupom veľmi spokojný, ďakujem ešte raz a teším sa na prípadné ďalšie realizácie :-) S pozdravom. "

Ing.Boris Katuščák Štiavnické Bane

Naše referencie – sprchové kúty
Najjednoduchšia cesta, ako presvedčiť našich zákazníkov o našej profesionalite a schopnosti riešiť náročné projekty, je zoznámiť ich s množstvom nami namontovaných sprchovacích kútov, ktoré sme dodali a namontovali.
Vychutnajte si prosím fotky nami navrhnutých sprchových kútov a urobte si sami obraz o tom, či je pre Vás naša spoločnosť dostatočne kvalitná a či Vám skutočne vieme ponúknuť služby na profesionálnej úrovni.
Pre ďalšiu inšpiráciu si pozrite našu databázu motívov na fototlač, na Galeria.interiersklo.eu
V prípade otázok obráťte sa prosím na náš vysoko kvalifikovaný tím, sklenené sprchovacie kúty a sprchové zásteny má na starosti : János Fekete
Potrebujete vypracovať cenovú ponuku? Kontaktujte nás pomocou formulára.

Referencie Sprchové kúty

Sprchové zásteny

Sklenené sprchové dvere

Sklenené vaňové zásteny

Rohové sprchové kúty

Atypické sprchové kúty

Posuvné sprchové dvere

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku

Vypýtajte si cenovú ponuku

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.