Sklenené zábradlia


Vyberte si o aké Sklenené zábradlia máte záujem

Sklenené zábradlia sa dajú použiť v interiéri, tak ako aj v exteriéri. Sklenené zábradlie je nielen dizajnovým doplnkom, sklenené zábradlie je funkčnou súčasťou každého priestoru. Opticky rozširujú priestory, sú moderné, nadčasové, elegantné dizajnové prvky, a navyše vpustia viac svetla do interiérov. Všetky sklenené zábradlia sa dajú využiť v interiéroch ako aj exteriéroch, kde plnia dôležitú funkciu, tak estetickú, ako aj bezpečnostnú. Zároveň, jedna z najväčších výhod sklenených zábradlí je to, že sú maximálne transparentné, tým získame harmóniu s okolitým svetom...

Sklenené zábradlia sa najčastejšie rozdeľujú na samonosné kotvené do líniového profilu, alebo samonosné sklenené zábradlie kotvené bodovými úchytmi, taktiež sklenené zábradlie ako výplňové v kovových konštrukciách (nerez, chróm, atď.).

Pri sklenených zábradliach je dôležité zvoliť správnu hrúbku skla. Naša firma ponúka zábradlia s minimálnou  hrúbkou 12mm alebo viac, prispôsobené tomu, akú hrúbku bezpečnostného lepeného skla daná situácia vyžaduje, nakoľko u nás je na prvom mieste bezpečnosť a dlhá životnosť našich sklenených produktov. Samozrejmosťou je výber z viac typov skiel, ako je číre, extračíre, farebné sklo alebo sklo s fototlačou.

 

Sklenené zábradlie svojou eleganciou môže oživiť rodinné domy, schodiská, zábradlie terás, balkónov alebo lodžií.

 

Na všetky sklenené zábradlia sa dajú vyhotoviť individuálne vzory alebo motívy vytvorené pieskovaním, lepením grafickej fólie alebo priamou tlačou na sklo. Vzory a motívy sme pre Vás nazbierali v galérii.

Pre viac inšpirácií si môžete prezrieť galériu s fotkami nami namontovaných sklenených zábradlí : Referencie sklenených zábradlí.

Vypýtajte si cenovú ponuku na vami požadovaný typ skleneného zábradlia tu: Vypýtajte si cenovú ponuku.

V prípade otázok neváhajte prosím kontaktovať nášho kolegu, ktorý má na starosti sklenené zábradlia: Tibor Horváth

Chcete sa dozvedieť viac o typoch použitých skiel alebo typoch kovaní? Stačí si prezrieť naše katalógy: Katalóg interiérových skiel, Zábradlia alebo Bodové úchytky.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Sklenené zábradlia

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené zábradlia

Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené zábradlia

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.