Sklenené vaňové zásteny


Ponúkame Vám štýlové vaňové zásteny na mieru

Vaňová zástena

Vaňová zástena premení vašu vaňu bez búrania na sprchový kút. Každá vaňová zástena sa prispôsobí vzhľadu kúpeľne. Pýtate sa, ako? Používame rôzne typy skiel, ako sú číre sklo, ultračíre sklo, matované alebo mliečne sklo, grafosklo /sklo s fototlačou/ alebo farebné sklo. Dokážeme prispôsobiť aj farbu kovaní Vašim predstavám.

Sklenené vaňové zásteny chránia vašu kúpeľňu pri sprchovaní.  Vyrábajú sa buď z jedného skla, alebo z fixnej časti+ otváracej časti.

Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívanú zástenu na vaňu cez náš dopytový formulár , alebo spýtajte sa kolegu, ktorý má na starosti sprchovacie dvere : János Fekete.

Pozrite si aj naše katalógy týkajúce sa spŕch a sprchových komponentov alebo jednotlivých typov skiel,

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených vaňových zástien. Sklenené vaňové zásteny na mieru sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené vaňové zásteny chytia "druhý dych"...

Okrem klasických riešení pri vaňových zástenách ponúkame aj špeciality a novinky:

- sklenené vaňové zásteny so zapustenými pántmi - pre jednoduchšie čistenie

- sklenené vaňové zásteny so špeciálnym sklom - s grafickou fóliou medzi dvoma sklami

Objavte čaro sklenených produktov vyrábaných na mieru, nechajte voľne šíriť svetlo aj v kúpeľniach! Výhody takýchto sprchovacích zásten je veľa, okrem ľahkej údržby aj pocit luxusu a čistoty, ako aj bezpečnosť získaná použitím hrubých -8mm skiel. Vaňové zásteny aj posuvné vaňové steny vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovania vyrábané pre sprchovacie kúty a sprchovacie dvere.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Sklenené vaňové zásteny

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené vaňové zásteny

Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené vaňové zásteny

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.