Sklenené steny


Vyberte si o aké Sklenené steny máte záujem

Sklenené steny alebo tzv. sklenené priečky sú moderným prostriedkom k rozdeleniu priestorov s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu, moderný design, originalitu a vytvorenie akustickej clony medzi jednotlivými priestormi. Ďalšou výhodou je fakt, že sklenené priečky predeľujú priestory tak, aby mali ľudia viac či menej prehľad o svojom okolí.

Sklenená stena je funkčným dizajnovým doplnkom. Sklenené posuvné steny sa môžu kombinovať so sklenenými dverami, ktoré sa stávajú ich súčasťou. Klasicky otváravé sklené dvere na sklenených stenách je možné alternovať posuvnými systémami, jednokrídlovými alebo dvojkrídlovými variantmi. Nakoľko všetky sklenené steny sa vyrábajú na mieru, vždy sú unikátom, ako aj sklenené posuvné dvere sú dizajnérskou pýchou ich majiteľa. Nakoľko sklo nestráca farbu a je nenáročné na údržbu, stačí z času na čas utrieť vlhkou utierkou a prípravkom na čistenie skla.

Sklenené steny, ako aj posuvné sklenené steny sa bežne využívajú v nákupných centrách, v bankách, v rodinných domoch, v kanceláriách, v múzeách, na recepciách hotelov atď.  Tieto sklenené steny sú najčastejšie vyrábané úplne priehľadné alebo čiastočne priehľadné. Takéto sklenené priečky plnia potom funkciu rozdelenia priestoru a zároveň sú veľmi pekným doplnkom interiéru.

Sklené steny sa používajú v priestoroch kde nie je možné osadiť len samostatné sklenené dvere, ale je potrebné vyplniť aj okolitý priestor. Samotné dvere sú súčasťou konštrukcie a sú uchytené pomocou kovaní priamo v sklených paneloch. Rovnako ako pri sklených dverách, sa aj pri deliacich stenách používa tvrdené/kalené bezpečnostné sklo v čírom, matovanom/pieskovanom alebo vzorovanom prevedení.

Sklenené steny dodávame na mieru pre každý interiér a exteriér individuálne.

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených stien, sklenených priečok na mieru. Sklenené steny sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie sklenených stien. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené steny chytia "druhý dych"...

Sklenené priečky môžu byť riešením tak pri prerábaní staršieho bytu/domu, ako aj pri zariaďovaní nových interiérov. Výhody sú jednoznačné: jednoduchá montáž, nekonečné množstvo variácií a dekorov, voliteľné farby pántov, líšt. Zároveň najväčšia výhoda: pri sklenených stenách s fóliovaným vzorom sa dajú behom pár minút odstrániť dekory zo skla a pri výmene tapiet, podláh, nábytku sa dá nalepiť nový vzor/motív/dekor a tým sa dá aj ušetriť dosť značná finančná čiastka...

Pre viac inšpirácií si môžete prezrieť galériu s fotkami nami namontovaných sklenených priečok: Referencie sklenených priečok.

Vypýtajte si cenovú ponuku na vami požadovaný typ sklenenej steny tu: Vypýtajte si cenovú ponuku.

V prípade otázok neváhajte prosím kontaktovať nášho kolegu, ktorý má na starosti sklenené steny: Tibor Horváth.

Chcete sa dozvedieť viac o typoch použitých skiel alebo typoch kovaní? Stačí si prezrieť naše katalógy: Katalóg interiérových skiel alebo Katalóg - Skladacie steny a Katalóg - Celosklenené_dvere_a_steny.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Sklenené steny

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené steny

Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené steny

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.