Sklenené prístrešky


Vyberte si o aké Sklenené prístrešky máte záujem

Čoraz viac populárne sa stávajú priehľadné sklenené strechy, prístrešky nad dvere, striešky, sklenené markízy, ktoré zabezpečujú nad vchodom do budovy ochranu pred dažďom, snežením alebo aj krupobitím. Taktiež sa dajú použiť ako prístrešok na auto, prístrešok na terasu, záhradný prístrešok, prístrešky k domu alebo prístrešky pre autá /dve a viac/. Sklenené markízy patria v súčasnej dobe k obľúbeným prvkom moderných stavieb.

Pri sklenených markízach sa používajú malé, nenápadné bodové kotvenia. Na tieto prístrešky sa používa dvojvrstvové (lepené), bezpečnostné sklo, ktoré chráni pred preniknutím padajúceho predmetu. Výhodou sklených prístreškov je ich moderný vzhľad, transparentnosť a luxusný design.

Sklenené prístrešky, sklenené markízy

Vďaka použitiu lepeného bezpečnostného skla môžeme  vytvoriť chránený priestor po obvode fasádneho plášťa, prípadne pri vstupe do budovy bez zabránenia prestupu denného svetla.

Naše prístrešky sú vyrábané na mieru a presvedčia Vás svojou vysokou kvalitou a eleganciou.

Sklo

Na výrobu prístreškov sa používa lepené bezpečnostné sklo /známe aj ako VSG, fóliované, vrstvené bezpečnostné sklo/. Tento typ skla sa vyrába spojením dvoch alebo viacero kusov skiel pomocou polyvinylbutyralovej fólie, ktorá je všeobecne známa svojimi bezpečnostnými vlastnosťami: vysokou pevnosťou, adhéziou a elasticitou. Táto fólia môže byť mliečna, farebná, prípadne transparentná /číra/.

Bezpečnosť

V prípade rozbitia lepeného bezpečnostného skla udrží špeciálna bezpečnostná fólia kúsky rozbitého skla na mieste, črepiny nevypadnú a tým sa znižuje riziko poranenia osôb. Táto fólia tiež zabraňuje prepadnutiu predmetov cez rozbité sklo a v prípade bežného použitia je zachovaná fixácia skla dovtedy, kým je sklo vymenené.

Dekorovanie

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených prístreškov, sklenených markíz na mieru. Sklenené prístrešky na mieru sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sklenené prístrešky chytia "druhý dych"...

Všetky sklenené prístrešky navrhujeme na mieru s ohľadom na bezpečnosť a statický výpočet únosnosti skla ako aj celej konštrukcie. Vypýtajte si cenovú ponuku na prístrešky , alebo kontaktujte kolegu p. Tibora Horvátha, kto má na starosti sklenené prístrešky.

Inšpirujte sa našimi namontovanými prístreškami v galérii referencií. Pre získanie viac informácii prezrite si naše katalógy skiel alebo kovaní.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Sklenené prístrešky

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené prístrešky

Vypýtajte si cenovú ponuku na Sklenené prístrešky

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.