Prečo práve my?

Dovoľte nám aby sme Vám predstavili, prečo si nás zvolí toľko zákazníkov

 

PRI VYPRACOVANÍ CP

1. Vždy je prvoradé to, čo nám povie zákazník. Samozrejme, dokážeme Vám poradiť, ale iba v prípade, keď potrebujete našu radu. Nemáme vopred stanovené výrobky, ani sklá, ani kovania čo sa snažíme vnucovať každému zákazníkovi. U nás máte istotu, že dostanete taký výrobok, aký chcete VY.
2. Aby to mali zákazníci jednoduchšie, vypracovávame až 3 verzie cenových ponúk v troch cenových úrovniach. Veríme, že sme jediní na trhu, ktorí si nájdu čas na to, aby si naši zákazníci mohli porovnať aj cenové relácie vyhotovení, z ktorých si môžu vybrať tú verziu, ktorá sa im páči najviac.

PRED MONTÁŽOU

1. Konečná cena znamená - žiadne skryté náklady, žiadne výhovorky typu „...toto sme nemohli vedieť dopredu“, „to sú nepredvídateľné veci“, atď.
2. Presnosť znamená presnosť. Keď sa dohodneme na termíne zamerania, montáže, bude to v presne stanovený čas, žiadne „okolo desiatej“, „uvidíme, kedy končíme a zavoláme vám“. Keď sa dohodneme na termíne o 9,00 h ráno, budeme tam presne o 9,00 h.

MONTÁŽ

1. Pri nástupe na montáž máme ochranné fólie na topánkach, aby sme neznečistili Vaše priestory. Áno, je to nezvyčajné, ale u nás samozrejmosť.
2. Pracujeme ticho. Nepočúvame rádio, nerušíme susedov, ani členov rodiny zdržiavajúce sa doma.
3. Netreba nám nosiť kávu, čaje, nealko. Čo potrebujeme, máme so sebou, sme sebestační. Žiadne pivo v prestávkach, alkohol je tabu.

PO MONTÁŽI

1. Ukážeme Vám konečný výsledok. V prípade akýchkoľvek sťažností /čo sa moc často nestáva/, okamžite riešime vzniknutú situáciu.
2. Po montáži a odovzdaní diela si zbalíme svoje veci, upraceme miestnosť, odnesieme odpad aby sme mohli nechať miestnosť v takom stave, v akom ste nás do nej vpustili.
3. Nemusíte po nás upratovať, to je naša práca.
4. Po ukončení montáže by sme boli radi, keby ste vyplnili nami pripravený dotazník spokojnosti, aby sme vedeli, na čom máme ešte popracovať.

ROK PO MONTÁŽI

1. Síce je nezvykom táto služba, ale cca rok po montáži predsa môžete od nás očakávať telefonát, či ste ešte stále spokojní s našim produktom, či Vám môžeme poradiť alebo pomôcť s niečím.

Pozrite si aj našu galériu

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku

Vypýtajte si cenovú ponuku na Prečo práve my?

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.