Atypické sprchové kúty


Atypické sprchové kúty, riešenia podľa Vašich predstáv

Atypické sprchové kúty

Atypické sprchové kúty sú našou špecialitou. Máte problém napasovať sprchový kút do atypického priestoru? My máme pre Vás riešenie. Dokážeme vyrobiť hocijaký sprchovací kút s neštandardnými rozmermi a riešeniami. Môže tam byť  šikmý strop, osadenie na vaňu, krivé steny, neštandardné rozmery ako 120x80, 120x90cm, naše sprchové kúty vieme prispôsobiť  Vašim požiadavkám.

Elegancia bezrámových sprchových kútov oživí každú kúpeľňu. Vyberte si zo širokej škály skiel, ako sú číre sklo, ultračíre sklo, matované alebo mliečne sklo, grafosklo /sklo s fototlačou/ alebo farebné sklo. Dokážeme prispôsobiť aj farbu kovaní Vašim predstavám.

Vypýtajte si cenovú ponuku na Vami vysnívaný atypický sprchovací kút cez náš dopytový formulár,  alebo spýtajte sa kolegu, ktorý má na starosti sprchovacie dvere : János Fekete.

Pozrite si aj naše katalógy týkajúce sa spŕch a sprchových komponentov alebo jednotlivých typov skiel

V prípade záujmu radi poradíme aj ohľadne dekorovania skiel a sklenených sprchových kútov na mieru, sklenených sprchových dverí. Sklenené sprchové kúty sa dajú oživiť pieskovanými motívmi, rôznymi farebnými prevedeniami, ako aj fototlačou alebo lepením fólií na povrch skla. Nakoľko sú zákazníci u nás na 1.prvom mieste, vytvorili sme špeciálnu galériu obrázkov a motívov, ktoré sa dajú použiť na dekorovanie skiel. Túto galériu nájdete tu: GALERIA. Touto formou zdobenia všetky sklenené sprchové kúty chytia "druhý dych"...

Okrem klasických riešení pri sprchových kútoch ponúkame aj špeciality a novinky:

- spomínané sprchové kúty sú vybavené špeciálnymi pántami, ktoré nevyčnievajú do priestoru, tým uľahčujú čistenie, nakoľko pri pántoch sa neusádza žiadna špina

- sprchovací kút a sklenené sprchové dvere bez tesniacich profilov pre milovníkov minimalizmu a čistého dizajnu

- každý sprchový kút a dvere do sprchy sa dajú oživiť grafickou fóliou podľa vlastného výberu

Objavte čaro sklenených produktov vyrábaných na mieru, nechajte voľne šíriť svetlo aj v kúpeľniach! Výhody takýchto atypických sprchovacích kútov je veľa, okrem ľahkej údržby aj pocit luxusu a čistoty, ako aj bezpečnosť získaná použitím hrubých -8mm skiel. Sprchové kúty aj posuvné sprchovacie kúty vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovania vyrábané pre sprchovacie kúty a sprchovacie dvere.

Vo výbere Vám určite pomôže galéria Atypické sprchové kúty

Zaujali Vás naše produkty? Vypýtajte si cenovú ponuku na Atypické sprchové kúty

Vypýtajte si cenovú ponuku na Atypické sprchové kúty

Prečítali ste si všetko a napriek tomu máte ešte otázky? Pomôžu Vám naše užitočné články

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Copyright © 2014 INTERIERSKLO Všetky práva vyhradené

Verzia pre mobilné zariadenia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.